home | about us | what we offer | price list | terms for dogs | contact | kontakt

Dog Center PLUTO – Prague 6

Ing. Petra Filipková (Šimáková)


Specialization: cynology, dog training, dog care, parasitology, dog‘ s nutrition
Ing. Magdalena Šetlíková (Churavá)


Specialization: cynology, dog training, veterinary asistence, blind dog trainingPetr Šetlík, DiS.

V našem Psím centru se stará nejen o pejsky, ale i o naše zázemí. Má mnohaleté zkušenosti s výchovou psů a s péčí o ně. Má zde i funkci provozního a technické podpory - zajišťuje opravy prostorů pro pejsky, zahrady a cvičáku. Můžete se s ním setkat při hlídání, venčení anebo také při odvozu Vašeho pejska k Vám domů.Our helpful coleagues


Hana Žáčková

Vždy jsem ráda pečovala o zatoulané pejsky a věnovala se jejich výchově a základnímu výcviku. Vzhledem k tomu, že se velice zajímám o psychologii psů, ráda pozoruji jak se chovají v různých prostředích a situacích je pro mne tato práce i koníčkem. O Vaše pejsky se postarám s láskou a trpělivostí a pokusím se jejich pobyt u nás udělat co nejpříjemnější.


Kateřina Bínová

S pejsky jsem začala "pracovat" v roce 1989. Od té doby jsem se střídavě věnuji různým odvětvím kynologie od výstav přes poslušnost, agility, obranu, pachové práce a loveckou a záchranářskou kynologii až po výcvik vodících a asistenčních psů a canisterapii. Řadu let jsem působila jako instruktor výcviku v několika ZKO a psích školách. V současnosti se se mnou můžete setkat při výcviku pejsků v Psím centru Pluto Praha 6.Kristýna Korecká

K psům mám blízko již od dětství. Vyrůstala jsem v rodině, kde je pes členem a pevnou součástí. Často jsem byla u výcviků psů svých sestřenic, chodila s nimi na cvičáky a občas se i účastnila některých závodů. Nyní vychovávám vlastní fenu, snažíme se volnočasově a pro zábavu věnovat tanci se psem. Můžete se se mnou setkat při hlídání v psím centru.Renáta Kuklová

Od malička jsem vyrůstala se zvířaty, převážně se psy, kočkami a poslední době se věnují hodně i koním. Mám tedy řadu zkušeností s jejich výchovou i péčí, kterou potřebují. Dříve jsme měli doma německého ovčáka, v současné době máme AST a JRT. Celkově mám kladný vztah ke všem zvířatům a ráda se jim věnuji, což je hlavní důvod proč pracuji v Psím centru.
Nina Martincová

O psy se zajímám už od dětství, a přestože mne osud nakonec zavál ke studiu botaniky, kynologie bude vždycky moje největší hobby. Se svým současným psem, foxteriérem, se věnujeme především dogtrekkingu a canicrossu (běh se psem), ale ani klasický výcvik mi není úplně cizí. A protože jeden pes je pro mne do života prostě málo, dlouho jsem se také zabývala hlídáním a venčením chlupáčů na zakázku. Moc ráda se postarám i o vaše miláčky v Psím centru. Házení tenisáků mě nikdy neomrzí!
Loretta Schindler

Od detstva sa venujem chovu mnohých druhov zvierat, ale mojou najväčšou láskou boli vždy psy. Zameraním môjho štúdia je etológia (správanie zvierat). Už niekoľko rokov sa špecializujem na štúdium správania vlkov. Dlhodobo spolupracujem na výskume s Wolf Science Center a stáž som mala aj vo Wolf Parku v Indiane kde som sa starala a trénovala okrem bizónov a vlkov aj iné psovité šelmy ako líšky a kojoty a samozrejme aj psy. Pracovala som taktiež ako opatrovateľka v Slobode Zvierat - útulku pre psov a mačky. A teraz sa s radosťou postarám aj o Vaše psíky v centre Pluto.
Šárka Škutová

Studuji kynologii na České Zemědělské Univerzitě a jsem absolventkou Tauferovy SOŠ veterinární v Kroměříži. Vypomáhala jsem v útulcích pro opuštěné psy a mimo jiné mám praxi ve veterinární klinice Yorica. Protože jsem nemohla mít vlastního psa, věnovala jsem se výchově a výcviku psů svých kamarádů a známých. V psím centru se se mnou setkáte především při venčení Vašich miláčků.


Veronika Haklová

Vystudovala jsem střední zemědělskou školu v Humpolci obor chovatelství se zaměřením na kynologii. Mám dvouletou praxi hospitalizační sestry na veterinární klinice Jaggy a.s. Praha a rok jsem působila jako instruktor výcviku vodících psů v SVVP Jinonice Praha.
Psům se věnuji již několik let, nejvíce zkušeností mám v odvětví sportovní kynologie, výstavnictví a "bull sporty". Vlastním chovatelskou stanici Amerických Stafordšírských teriérů a se svými čtyřmi svěřenci mám úspěšně splněno mnoho zkoušek, výstav i závodů nejen u nás ale i v zahraničí.
Specializace: Výchova a socializace psů, sportovní kynologieWhere to find us, training center, contacts ...